Absolútne pohodlie a štýlový dizajn – to je presne to, čo od ubytovania v luxusnom penzióne očakávate.

Vo Winter & Summer resort na vás čaká jedinečný a neopakovateľný komfort.

Interiér penziónu je osobitý a nadčasový najmä originálnym kombinovaním materiálov a farieb.

Check-in/check-out

Registrácia medzi 14:00 – 19:00 hod.
Odhlásenie do 10:00 hod.

GASTRONÓMIA

Na prízemí penziónu sme pre vás zriadili reštauráciu s barom lahodiacu jazyku i oku. Štýlové zariadenie vás nenechá na pochybách, že ste v Tatrách. V našej ponuke si pochutnáte na polpenzii v podobe raňajok a večerí podávaných bufetovým spôsobom. Ponuku chutných jedál dopĺňa široký sortiment vín, alkoholických a nealkoholických nápojov.

Nezabudli sme ani na deti. Druhá časť reštaurácie je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi, nakoľko je v nej pripravený detský kútik s kopec hračkami. Letná terasa s exteriérovým detským ihriskom je výborným miestom, ktoré dáva predpoklad skutočného oddychu pre rodičov.  Pokiaľ sa deti dostatočne realizujú, majú ich rodičia možnosť vychutnať si dovolenkový pobyt bez zbytočného stresu. Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si výhľad na Belianske Tatry.

WELLNESS

“Peniaze vydané na zdravie nie sú nikdy vyhodené.” J.Webster

Pre dokonalý oddych tela aj duše Vás pozývame do nášho miniwellness centra, kde sa ponoríte do atmosféry sladkého ničnerobenia a vychutnáte si blahodárne účinky fínskej sauny a jaccuzzi.

Miniwellness je systém, ktorým zabezpečujeme našim návštevníkom súkromie a dostatočný relax. Vstupy sa prevádzkujú uzavretou formou, k dispozícií je vždy iba jednej skupine/dvojici. Práve takto si vychutnáte vodné masáže a klasický spôsob saunovania.

Najpopulárnejšie vybavenie

Bezplatné parkovisko
Bezplatné Wi-Fi
Rodinné izby
Reštaurácia
Bar

Všetky izby zahŕňajú

Súkromná kúpeľňa

Vaňa alebo sprchovací kút

TV a káblové kanály

Uteráky

Posteľná bielizeň

Antialergické vankúše a paplóny

Bezplatné toaletné potreby

Izbový termostat

WC

Koberec

Šatníková skriňa/Šatník

Načítavam obsah